دومين نمايشگاه بين المللي صنعت سيمان(بازار، صادرات، تجهيزات و محيط زيست)

دومين نمايشگاه بين المللي صنعت سيمان(بازار، صادرات، تجهيزات و محيط زيست)محمود بندرچی مدیر عامل شرکت رستاک پادویژن از برگزاری همایش های ملی جانبی و کارگاه های آموزشی در این دوره از نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان خبر داد.
به گزارش برگزارکننده این نمایشگاه  با بیان این مطلب افزود: دومین نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان(بازار، صادرات، تجهیزات و محیط زیست)در فضایی بالغ بر 7000 متر مربع برگزار می گردد که تا کنون بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی جهت حضور و مشارکت در نمایشگاه فوق شرکت نموده اند و علاوه بر آن همزمان با برگزاری نمایشگاه ، اولین همایش ملی تأمین ماشین آلات ، قطعات و مواد صنعت سیمان و همایش ملی  نگهداری و تعمیرات در صنعت سیمان برگزار خواهد شد.
مدیر عامل شرکت رستاک پادویژن گفت: این نمایشگاه در راستای تحقق اهداف زیربنایی صنعت سیمان کشور، تجهیز صنعت سیمان و توسعه بازار صنعت سیمان و ایجاد تعامل بین مدیران، دست اندرکاران، اساتید دانشگاه ها، مدیران بخش های دولتی و خصوصی، شرکت های داخلی، خارجی و نمایندگی های خارجی فعال در این حوزه برگزار می گردد.
این نمایشگاه فرصت مناسبی برای تولیدکنندگان داخلی و خارجی  فراهم آورده تا توانمندیهای خود را در این عرصه ارزیابی کرده و بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند.
کارخانجات سیمان ومهندسان مشاور و خدمات - ابزار دقیق و اتوماسیون- مواد نسوز، روانسازها، قطعات یدکی و ابزار های صنعتی معادن سیمان - ماشین آلات- قطعات ریخته گری- خدمات و بازرگانی- تعمیرات و نگهداری تجهیزات و ماشین آلات کارخانجات سیمان و صنایع وابسته و سرمایه گذاران داخلی و خارجی و کلیه فعالان و انجمن ها و تشکل ها و سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی در این نمایشگاه حضور چشمگیری خواهند داشت.
بندرچی مزیت های انتخاب استان اصفهان را برای برگزاری این نمایشگاه  دارا بودن قطب صنعتی استان اصفان و حضور بیش از 50 درصد تجهیز کنندگان صنعت سیمان و جاذبه های توریستی برای  شرکت کنندگان و بازدید کنندگان خارجی دانست.دومین نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان  از تاریخ 19 لغایت 22 خرداد ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

 

مجموعه AUSTROPLAN از شما جهت بازدید از نمایشگاه غرفه 40b سالن 2 دعوت می نماید.

 

نمایشگاه ایران هلث 1394

 

نمایشگاه ایران هلث 1394

نمایشگاه ایران هلث به عنوان دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه، که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندر کاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.


مزایای شرکت در نمایشگاه ایران هلث برای مشارکت کنندگان:
                         
                          • معرفی توانمندی ها و محصولات در سطح گسترده و بین المللی
                          • برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و شناخت نیازهای آنان
                          • شناخت رقبا و آشنایی با خدمات، محصولات و برنامه های آنان
                          • فرصت جذب سرمایه گذار و توسعه فعالیت واحد صنعتی خود
                          • ارتباط با تأمین کنندگان مواد خام و ارائه دهندگان خدمات صنعتی
                          • شناخت شرایط کلی بازار و امکان برنامه ریزی بر اساس آن
                          • تعامل با شرکت های همکار جهت برون سپاری و امور پیمانکاری
                          • به روز رسانی دانش فنی و آشنایی به دستاوردهای نوین صنعت
                          • امکان تعامل و مشورت با صاحب نظران و متخصصان
                          • شرکت در سمینارها و کارگاه های تخصصی
                          • به روز رسانی دانش فنی و آشنایی با دستاوردهای نوین صنعت
                          • فرصت استعدادیابی و جذب دانش آموختگان و متخصصان جدید
                          • امکان بهره برداری از فرصت های تبلیغاتی متعدد (چاپی، اینترنتی، محیطی، تلویزیونی و ...)

همچنین شرکت در نشست های تجاری و کنفرانس ها و برنامه های جانبی، می تواند علاوه بر ارتقا سطح دانش و آگاهی مدعوین، بستر مناسبی جهت آشنایی، تعامل و توسعه شرکت ها را فراهم آورد.

مجموعه AUSTROPLAN از شما جهت بازدید از نمایشگاه  سالن 35 دعوت می نماید.

 

 

اطلاعات تماس

تهران- خیابان فتحی شقاقی- میدان سلماس- آپارتمان 5- شماره 33

(009821) 88 33 02 99

Email: info@f-a-trading.ir

کلیه حقوق این سایت برای شرکت F&A محفوظ می باشد.